Gizlilik Hakkında
Sitenizden yaptığım alışverişin gizliliğine güvenebilir miyim?

pembesincapcom olarak, kullanıcılarımızın bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada geliyor. Bunun için ayrıca gizlilik sözleşmemizi okuyabilirsiniz.  Web sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacaktır.

Adres vermek istemiyorum. Nasıl alışveriş yapabilirim?

Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın kargodan teslim alabilirsiniz. Bize sadece Şehir, Mahalle ve irtibat telefonu detaylarınızı vermeniz yeterli olucaktır. Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir.

Kredi kartı ile ödeme yaparsam ekstremde pembesincap.com yazacak mı?

Hayır pembesincapcom bir REKLAMUS DİJİTAL AJANS SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  kuruluşudur. Yaptığınız tüm alışverişlerde faturanız ya da ekstreniz üzerinde REKLAMUS DİJİTAL AJANS SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  bilgisi ve kişisel bakım ürünü ya da giyim ve aksesuarı ibaresi yer alır. Böylece ürünlerin içeriği gizli tutulur.

Güvenlik Hakkında
Siteniz ne kadar güvenilir?

Sitemizde kurulan SSL güvenlik alt yapısının yanı sıra 3D Secure sistemi uygulanır. Bu sistem internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Iyziconun geliştirdiği bu “güvenli sanal alışveriş” çözümleri ile kart sahipleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Kargo Hakkında
Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra 2 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE kargoya verilir. Kargoya verildiği anda bilgilendirme tarafımızca yapılır.

Kaç günde elime ulaşır?

Siparişiniz bulunduğunuz şehire göre kargoya verildikten sonra, 1-3 iş günü içerisinde size ulaşacaktır.

Siparişimi taşıyan kargo görevlisi, taşıdığı paketin içeriğini biliyor mu?

Hayır. Sitemizde gizli kargo ve gizli paket uygulaması yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır.

Ürünler Hakkında
Şu Ürün stokta var mı?

Sitemizdeki bütün ürünler stoklarımızda mevcuttur. Eğer herhangi bir ürün tükenirse, sitemizde “Tükendi” yazısını göreceksiniz.

Toptan satışınız var mı?

Hayır. Ürünlerimizde toptan satış uygulaması yoktur. Tabii ki birden fazla sipariş verebilirsiniz 🙂

Hatalı çıktı? Ne yapmalıyım?

Ürünlerin hepsi orijinaldir ve hatalı olma olasılığı çok düşüktür. Hatalı veya beğenmediğiniz bir ürün olursa, 05396772567 nolu müşteri hizmetlerine durumu bildirin.

Ödeme Hakkında
Hangi yollarla ödeme seçenekleri sunuyorsunuz?

IYZICO İLE GÜVENLİ ÖDEME

Banka kartsız kolay alışveriş, Saklı kart ile tek tıkla ödeme, 7/24 canlı destek, İptal/iade süreçlerinde kolaylık sağladığı için iyzicoyu tercih ediyoruz. İlerleyen zamanlarda sitemize farklı ödeme yöntemleri eklemeyi düşünüyoruz

 

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.